Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66
Hyper Speed Upgrade Kit Raise3D комплект для швидкісного друку 3D принтерів серії Pro3, фото 2

Hyper Speed Upgrade Kit Raise3D комплект для швидкісного друку 3D принтерів серії Pro3

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Hyper Speed Upgrade Kit Raise3D комплект для швидкісного друку 3D принтерів серії Pro3

Технічні характеристики продукту:

Розмір упаковки (ШxГxВ): 570 x 260 x 80 мм

Вага з упаковкою: 3,5 кг

Набір Hyper Speed ​​Upgrade Kit (лише для серії Pro3) є першим продуктом технології Hyper FFF Raise3D. Завдяки оновленню швидкість друку 3D-принтера серії Pro3 збільшилася з 50-80 мм/с до 200-350 мм/с, а прискорення – з 1000 мм/с 2 до 10 000 мм/с 2 , без втрати точності чи якості деталей.

 

Принтер із функцією Hyper Speed ​​Upgrade може видавати 600–1000 грамів нитки протягом 24 годин, тобто будь-які деталі вагою менше 400 грамів будуть готові протягом 12 годин.

 

У комплект входить:

  • Лист про оновлення
  • Оновлення програмного забезпечення
  • Два високошвидкісні гарячі кінці 0,4 мм (лише для серії Pro3)
  • Гіпершвидкісний автоматичний калібратор (лише для серії Pro3)
  • Котушка  Hyper Speed ​​PLA  (Колір: білий 1 кг/ 1,75 мм)
  • Котушка  Hyper Speed ​​ABS  (Колір: Натуральний 1 кг/ 1,75 мм)

 

Зауважте, що для належної роботи Hyper Speed ​​на принтері серії Pro3, активованому за допомогою Hyper, потрібно встановити Hyper Speed ​​Hot Ends 0,4 мм  (тільки для серії Pro3) ,  автоматичний калібратор Hyper Speed ​​(тільки для серії Pro3) і нитки Hyper Speed. Швидкісний режим. Відсутність будь-якого з цих компонентів може призвести до збою друку.

Зауважте, що один комплект Hyper Speed ​​Upgrade Kit можна застосувати лише один раз до одного 3D-принтера серії Pro3. Якщо ви бажаєте отримати Hyper Speed ​​Upgrade на кількох 3D-принтерах серії Pro3, придбайте відповідну кількість наборів Hyper Speed ​​Upgrade Kit.

Обладнання

Коли йдеться про високошвидкісний друк, апаратне забезпечення відіграє основну роль у забезпеченні високоякісних результатів друку, незважаючи на надзвичайно високу швидкість друку.

Міцна і стабільна рама серії Pro3 забезпечує високу точність розмірів і чудову якість поверхні, витримуючи вплив надзвичайно високого прискорення та високих швидкостей. Крім того, його вдосконалені вбудовані процесори можуть обробляти понад шістсот тисяч кроків на секунду та реалізувати алгоритм активного придушення вібрації на 3D-принтерах серії Pro3.

Але ця революційна технологія не лише для серії Pro3. Raise3D працює над тим, щоб у майбутньому використовувати його для більшої кількості лінійок принтерів таким чином, щоб існуючі клієнти також могли завжди користуватися цим.

 

Матеріали

Матеріали Hyper Speed ​​розроблені таким чином, щоб витримувати високі швидкості та при цьому зберігати високу якість.

Завдяки оптимізованій і збалансованій молекулярній масі Hyper Speed ​​ABS   і Hyper Speed ​​PLA мають вищу текучість і меншу теплоємність. Танення і охолодження відбуваються швидше. Як результат, якість поверхні деталей, надрукованих за допомогою ниток Hyper Speed, гладка, а більшість чітких деталей зберігається.

Також буде запущено лінійку ниток Hyper Core, призначену для промислового виробництва та виробництва деталей кінцевого використання, а також для важких умов експлуатації.

програмне забезпечення

Raise3D постійно розробляє програмне забезпечення для нарізки для своїх користувачів, щоб мати доступні найновіші профілі ниток і максимально використовувати потенціал принтера. Можливості програмного забезпечення, розроблені Raise3D, є важливим компонентом Hyper FFF™ для досягнення мети високошвидкісного друку.

Зараз завершується розробка нової версії ideaMaker , сумісної з високошвидкісним друком, і вже доступна для завантаження альфа-версія з підтримкою Hyper FFF™.

Основні атрибути
Країна виробникКитай
ВиробникRaise3D
  • Ціна: 22 750 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner