Кошик
60 відгуків
Інтернет- магазин 3D друку
+380951709072
+380951709072
+380972733766
Картридж Formlabs Dental LT Clear Resin, прозора, 1л, фото 2
Картридж Formlabs Dental LT Clear Resin, прозора, 1л, фото 2
Картридж Formlabs Dental LT Clear Resin, прозора, 1л, фото 2

Картридж Formlabs Dental LT Clear Resin, прозора, 1л

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Formlabs Dental LT Clear resin - спеціальна біосумісна фотополімерна смола 2го класу.
Вона розроблена для вирішення таких завдань в стоматології, як виготовлення фіксаторів, кап для виправлення прикусу і відбілювання зубів, різноманітних шин і інших ортодонтичних апаратів і пристроїв.

Смола має велику стійкість до пошкоджень і тріщин, а також завдяки своїй абсолютній прозорості може бути відполірована до оптичної прозорості високого ступеня.

Витратні матеріали виробництва Formlabs
Formlabs - один з найбільш відомих виробників фотополімерних смол і обладнання для SLA 3D друку. За час свого існування компанія встигла зарекомендувати себе як надійного розробника інноваційних матеріалів і пристроїв у своїй галузі. У деякому роді, товари Formlabs - це зразок якості і надійності в стереолітографії. Витратні матеріали їх виробництва, в тому числі і картридж Formlabs Dental LT Clear resin відрізняються простотою і зручністю в роботі, хорошою експлуатацією готових деталей і відповідністю заявленим характеристикам. Вибираючи витратні матеріали виробництва Формлабс, ви отримуєте високоякісні полімери, готові до застосування в найрізноманітніших проектах.

Основні атрибути
Виробник  Formlabs
Країна виробникСША
Метод друкуSLA (лазерна стереолітографія)
Користувацькі характеристики
колірПрозорий
ВиробникFormlabs
  • Ціна: 14 864,90 грн.