Кошик
10 отзыва
Інтернет- магазин 3D друку
+380951709072
+380951709072

Що таке 3D принтер?

Що таке 3D принтер?

Як працюють 3D принтери. Чим друкує 3D принтер. Що можна зробити на 3D-принтері

Як працюють 3D принтери:
Існують різні методики 3D друку, але їх принцип в цілому зводиться до одного. Суть технології полягає в поступовому (послойном) відтворенні цифровий 3D моделі в об'ємному вигляді з певного матеріалу. Такі матеріали можуть бути різними, в залежності від використовуваної технології. 3D-принтер - це пристрій, який створює об'ємне виріб на основі цифрових даних. У спеціальній програмі ці дані конвертуються в керуючий код для принтера (G-code), за рахунок чого він і виконує необхідні рухи.
Чим друкує 3D принтер
Для відтворення виробів на 3Д-принтері використовуються спеціальні матеріали. На настільних 3D принтерах це 3Д-пластик і фотополімерні смоли, але можна друкувати також гумою, гнучкими і посиленими матеріалами. Серйозніші, професійні пристрої дозволяють друкувати металом і гіпсом, що робить їх оптимальними для масового виробництва. За рахунок цього промислові 3D принтери вже щосили застосовуються в аерокосмічній і автомобільній промисловості.
Що можна зробити на 3D-принтері
Вже сьогодні крім звичних FDM і SLA 3D принтерів існують харчові, промислові, 3D біопринтери і безліч інших варіацій подібних пристроїв. 3D друк широко застосовується в побутових цілях, а вчені покладають великі надії на технологію 3D-біодруку, за допомогою якої планується виготовлення живих тканин і органів. Основними перевагами 3D-друку перед традиційними способами виготовлення виробів - висока швидкість, простота і відносно невелика вартість.