Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Що таке 3D принтер?

Що таке 3D принтер?

Як працюють 3D принтери:
Існують різні методики 3D друку, але їх принцип в цілому зводиться до одного. Суть технології полягає в поступовому (пошаровому) відтворенні цифровий 3D моделі в об'ємному вигляді з певного матеріалу. Такі матеріали можуть бути різними, в залежності від використовуваної технології. 3D-принтер - це пристрій, який створює об'ємний виріб на основі цифрових даних. У спеціальній програмі ці дані конвертуються в керуючий код для принтера (G-code), за рахунок чого він і виконує необхідні рухи.
Чим друкує 3D принтер
Для відтворення виробів на 3Д-принтері використовуються спеціальні матеріали. На настільних 3D принтерах це 3Д-пластик і фотополімерні смоли, але можна друкувати також гумою, гнучкими і посиленими матеріалами. Серйозніші, професійні пристрої дозволяють друкувати металом і гіпсом, що робить їх оптимальними для масового виробництва. За рахунок цього промислові 3D принтери вже щосили застосовуються в аерокосмічній і автомобільній промисловості.
Що можна зробити на 3D-принтері
Вже сьогодні крім звичних FDM і SLA 3D принтерів існують харчові, промислові, 3D біопринтери і безліч інших варіацій подібних пристроїв. 3D друк широко застосовується в побутових цілях, а вчені покладають великі надії на технологію 3D-біодруку, за допомогою якої планується виготовлення живих тканин і органів. Основними перевагами 3D-друку перед традиційними способами виготовлення виробів - висока швидкість, простота і відносно невелика вартість.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner