Кошик
206 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Що таке 3D модель?

Що таке 3D модель?
Що таке 3D модель:
Одним з базових пунктів вивчення 3D технологій є повне розуміння процесу 3Д моделювання. Це наріжний камінь всіх тривимірних методик, і в першу чергу слід роз'яснити, що таке 3D модель.
3D модель - це об'ємне цифрове зображення необхідного об'єкта, як реального, так і вигаданого. Створення 3D моделей відбувається в спеціальному програмному забезпеченні для 3D моделювання. Функціонал таких програм може незначно відрізнятися. Наприклад, існують програми, орієнтовані на проектування інженерних 3D моделей, є ПО безпосередньо для моделювання органічних об'єктів, а також додатки для 3Д візуалізації і анімації. На ділі, суворої класифікації програмне забезпечення не має, але більшість додатків містять певні функції, спрямовані на виконання конкретних завдань.
Що таке 3D моделювання:
3D моделювання - це процес створення об'ємного зображення необхідного об'єкта у цифровому форматі. Залежно від конкретних цілей, можуть відрізнятися і вимоги до 3Д-моделювання. Тобто, в розробці комп'ютерних ігор застосовуються одні закони побудови 3D моделей, які можуть не знадобиться при створенні 3D моделей для 3Д-друку. Більш докладно про правила 3Д-моделювання для 3Д-друку читайте в цій статті.
Поверхня 3Д моделі являє собою набір геометричних фігур - трикутників або прямокутників, сукупність яких і формує необхідний об'єкт. При бажанні, навчитися створювати 3Д модель можна самостійно, але в разі гострої необхідності краще звернутися до професіоналів.
Застосування 3D моделювання:
Застосування 3D моделювання налічує безліч сфер, основні з яких варто перерахувати. Розробити 3Д модель можна для чого завгодно. 3Д-моделювання широко застосовується:
У розробці комп'ютерних ігор;
Як один з етапів 3D-візуалізації;
Для попередньої оцінки технічних властивостей проектованого вироби;

У підготовці зразків до 3Д друку;
Для створення прототипів виробів.
Останнім часом 3Д-моделювання є обов'язковим етапом виробничого процесу, оскільки дозволяє в деталях оцінити проектовані зразки. Надалі така 3Д модель стане в нагоді для виготовлення прототипів і макетів створюваних виробів.
Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner