Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D друк в медицині

3D друк в медицині
3D друк в медицині
3Д-моделювання відкриває воістину революційні можливості. На 3D принтері можна надрукувати імпланти будь-якої форми і розміру, створюючи при цьому точну копію потрібної частини тіла. Таким чином проводити операції тепер можна набагато ефективніше, швидше і дешевше на відміну від традиційних методів. Що стосується вартості таких хірургічних процедур, то її іноді вдається знизити до 80%. Те, що, як правило, проводиться в кілька етапів, тепер можна виконати за один раз. Тепер не потрібно довго і наполегливо скріплювати по шматочках матеріали для протезування.
В Америці вже не перший рік виготовляють меніски, тазостегнові суглоби, кістки рук і пальців. На території пострадянського простору також активно розвиваються 3Д-технології в цій сфері.
Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner