Кошик
206 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Як правильно зберігати пластик для 3D-друку

Як правильно зберігати пластик для 3D-друку

Як правильно зберігати пластик для 3D-друку?

☑ Вакуумні пакети. Найкраще використовувати моделі зі спеціальним zip-замком і отвором для пилососа, який дозволить видалити весь кисень і допоможе підтримувати котушку для філамента і сам пластик в сухому вигляді.

☑ Пластикові коробки. Сучасний і недорогий спосіб зберігання комплектуючих для адитивних технологій, однак тут необхідно заздалегідь продумати, як буде проводиться просушка повітря.

☑ Спеціальні бокси. Компактні і ергономічні пристрої дозволять зберігати нитки для принтерів без ризику псування. У кожному боксі передбачено спеціальний отвір для подачі пластика потрібної забарвлення. Матеріал не псується і не плутається. Все акуратно складено.

Сьогодні також використовують інноваційні моделі упаковок з силікагелем, які мають індикатор насиченості вологою. Залежно від ступеня вологості, синтетичні кульки змінюють свій колір від жовтого до синього. Завдяки цьому можна переконатися в якому стані знаходиться котушка з пластиком для 3d ручки або принтера. Використання сучасних пристроїв для зберігання комплектуючих дозволить зберегти в цілості й схоронності пластикові нитки і забезпечить тривалий термін служби вашого 3D пристрою. Якщо ви при роботі почули шипіння або виявили бульбашки, значить филамент ввібрав воду і потребує просушування. Для цього можна використовувати духову шафу. Піч необхідно розігріти до 80 градусів і потім просушити котушку протягом 3-4 годин. І ще, якщо помітили, що у вас не друкує 3д ручка, спробуйте просушити нитку і знову запустити гаджет. Комплектуючі завжди повинні зберігатися в надійному місці, захищеному від вологи та води. Прості рекомендації зберігання позбавлять вас від низької якості друку і різних проблем при роботі з адитивними пристроями.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner