Кошик
164 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Цукор як новий клейкий елемент в 3D-друці

Цукор як новий клейкий елемент в 3D-друці

Здавалося б, ми живемо за часів, коли домашні методи поклейки 3D-друкованих моделей до робочої платформи вже давно забуті, і кожен користувач вже використовує тільки перевірені і тільки «заводські» методи. Однак виявляється, що в співтоваристві, орієнтованому на малобюджетний 3D-друк, такі методи все ще дуже популярні. Одним з останніх «досягнень» в цій галузі є цукор, як клейка речовина.
Перший шар в найважливіший в процсі 3D друку. Його вдале розташування визначає успіх всього процесу будівництва. Ось чому вкрай важливо, щоб перший шар ідеально прилягав до площини робочої платформи і утримував її максимально міцною. Для цієї мети було розроблено безліч клейких речовин, які ми використовували протягом багатьох років при роботі з 3D-принтерами.
Серед найпопулярніших способів приклеювання моделі до столу 3D-принтера ми можемо виділити так званий ABS- juice, каптон-стрічку, блакитну фарбувальну стрічку, лак для волосся, клей-олівець, що містить PVP, оцет та багато інших «дивних» речовини. Тепер ми можемо використовувати трохи більш «сучасні» способи з усіх типів липких прокладок і спреїв.
Спосіб приготування і застосування дуже простий. Розчиніть половину столової ложки цукру невеликою кількістю води і поставте в мікрохвильовку на кілька секунд. Завдяки підвищеній температурі суміш перетворюється в солодкий сироп. За допомогою кисті або паперового рушника нанесіть його на робочу платформу, яка нагріта до температури приблизно 50-60 ° С.
Після випаровування води в площині, на якій ми друкуємо, створюється в'язкий шар цукру, готовий до 3D-друку.
Випробування проводилися в досить жорстких умовах. Поки робоча платформа не охолола, роздруківка залишалася дуже щільною. Після охолодження вона відходить від платформи майже мимовільно.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner