Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Цукор як новий клейкий елемент в 3D-друці

Цукор як новий клейкий елемент в 3D-друці

Здавалося б, ми живемо за часів, коли домашні методи поклейки 3D-друкованих моделей до робочої платформи вже давно забуті, і кожен користувач вже використовує тільки перевірені і тільки «заводські» методи. Однак виявляється, що в співтоваристві, орієнтованому на малобюджетний 3D-друк, такі методи все ще дуже популярні. Одним з останніх «досягнень» в цій галузі є цукор, як клейка речовина.
Перший шар в найважливіший в процсі 3D друку. Його вдале розташування визначає успіх всього процесу будівництва. Ось чому вкрай важливо, щоб перший шар ідеально прилягав до площини робочої платформи і утримував її максимально міцною. Для цієї мети було розроблено безліч клейких речовин, які ми використовували протягом багатьох років при роботі з 3D-принтерами.
Серед найпопулярніших способів приклеювання моделі до столу 3D-принтера ми можемо виділити так званий ABS- juice, каптон-стрічку, блакитну фарбувальну стрічку, лак для волосся, клей-олівець, що містить PVP, оцет та багато інших «дивних» речовини. Тепер ми можемо використовувати трохи більш «сучасні» способи з усіх типів липких прокладок і спреїв.
Спосіб приготування і застосування дуже простий. Розчиніть половину столової ложки цукру невеликою кількістю води і поставте в мікрохвильовку на кілька секунд. Завдяки підвищеній температурі суміш перетворюється в солодкий сироп. За допомогою кисті або паперового рушника нанесіть його на робочу платформу, яка нагріта до температури приблизно 50-60 ° С.
Після випаровування води в площині, на якій ми друкуємо, створюється в'язкий шар цукру, готовий до 3D-друку.
Випробування проводилися в досить жорстких умовах. Поки робоча платформа не охолола, роздруківка залишалася дуже щільною. Після охолодження вона відходить від платформи майже мимовільно.

 

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner