Кошик
206 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D-Підшлункова здатна позбавити людину від діабету

3D-Підшлункова здатна позбавити людину від діабету
Люди, які страждають на діабет, отримали шанс на зцілення завдяки 3D-друку. Польські вчені з Фонду досліджень і розвитку науки створили повноцінну підшлункову залозу з кровоносними судинами на 3D-принтері. Вони зібрали частинки підшлункової залози тварин і обробили їх біострумом, щоб тимчасово зберегти життя клітин. Потім стовбурові клітини помістили, в цілісний орган використовуючи спеціальну техніку і мехатроніку. Орган віртуально відтворюється завдяки комп'ютерній програмі і друкується на 3D-принтері. Щоб орган був відповідним для пересадки, в ньому є 3D-кровоносні судини.
3D-підшлункова може використовуватися для вироблення інсуліну, так що пересаджений орган може допомогти інсулінозалежним людям - вони зможуть відмовитися від регулярних уколів інсуліну. Щоб продовжити життя пересадженим острівцям Лангерганса або підшлунковій залозі, пацієнту потрібно постійно приймати імунодепресанти. Бионическая підшлункова залоза, надрукована на 3D-принтері, складається з біологічних елементів, серед яких є клітини самого пацієнта. 3D-підшлункова, яка створена з трансформованих стовбурових клітин пацієнта, не потребуватиме постійної підтримки, і не призведе до негативних післяопераційних наслідків. Найближчим часом планується тестування пересадки 3D-підшлункової на мишах, потім на свинях. Якщо дослідження закінчаться успішно, через три роки вчені зможуть випробувати цей винахід на людях.
Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner