Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Пряме лазерне спікання металу

Пряме лазерне спікання металу

Пряме лазерне спікання металу (Direct Metal Laser Sintering),MLS - В літературі можна зустріти і таку назву. Але по суті це ще один синонім SLM, його закріпила за собою німецька фірма EOS. Вона є одним із стовпів, на яких тримається аддитивное (пошарове) конструювання прототипів. Їх остання розробка - мікролазерное спікання, Micro Laser Sintering (MLS), яка відкриває нові горизонти 3D-друку воістину крихітних об'єктів.

Отримання різних виробів методом DMLS засноване на затіканні утворившогося розплаву-зв'язки під дією капілярних сил в порожнечі між частками. Для успішного виконання процесу в порошкову суміш додають сполуки з фосфором. Вони знижують поверхневий натяг, в'язкість і ступінь окислення розплаву, таким чином покращуючи змачуваність. Порошок, який використовується в якості зв'язки, зазвичай має менший розмір, ніж порошок основи, оскільки це дозволяє збільшити насипну щільність порошкової суміші і прискорити процес утворення розплаву.

 

Можливості MLS вражають - товщина шару від 1 до 5нм, при максимальному розмірі прототипу порядку 6см в діаметрі і 3 см у висоту. Застосовуваний матеріал - молібден і нержавіюча сталь марки 316L.

 

Оцініть масштаб і тонку роботу. На фотографії модель на тлі сірникової головки.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner