Кошик
29 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Дорогі друзі! Зверніть увагу, що інтернет-магазин не працює з 28 грудня 2019 р. по 13. січня 2020 р., тому плануйте свої покупки з урахуванням даної інформації. Замовлення, оформлені в цей період через корзину, будуть оброблені в порядку черги з 13 січня 2020 року.

Інтернет- магазин 3D друку
+380951709072
+380951709072
+380972733766

Пряме лазерне спікання металу

Пряме лазерне спікання металу

Пряме лазерне спікання металу (Direct Metal Laser Sintering),MLS або SLM

Пряме лазерне спікання металу (Direct Metal Laser Sintering),MLS - В літературі можна зустріти і таку назву. Але по суті це ще один синонім SLM, його закріпила за собою німецька фірма EOS. Вона є одним із стовпів, на яких тримається аддитивное (пошарове) конструювання прототипів. Їх остання розробка - мікролазерное спікання, Micro Laser Sintering (MLS), яка відкриває нові горизонти 3D-друку воістину крихітних об'єктів.

Отримання різних виробів методом DMLS засноване на затіканні утворившогося розплаву-зв'язки під дією капілярних сил в порожнечі між частками. Для успішного виконання процесу в порошкову суміш додають сполуки з фосфором. Вони знижують поверхневий натяг, в'язкість і ступінь окислення розплаву, таким чином покращуючи змачуваність. Порошок, який використовується в якості зв'язки, зазвичай має менший розмір, ніж порошок основи, оскільки це дозволяє збільшити насипну щільність порошкової суміші і прискорити процес утворення розплаву.

 

Можливості MLS вражають - товщина шару від 1 до 5нм, при максимальному розмірі прототипу порядку 6см в діаметрі і 3 см у висоту. Застосовуваний матеріал - молібден і нержавіюча сталь марки 316L.

 

Оцініть масштаб і тонку роботу. На фотографії модель на тлі сірникової головки.

Інші статті