Кошик
211 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D-принтери в машинобудуванні

3D-принтери в машинобудуванні

3D-принтери в машинобудуванні

Аддитивное виробництво стрімко витісняє технології у всіх технологічних областях, в тому числі - машинобудуванні. 3D-друк дозволяє машинобудівникам вирішувати широкий спектр завдань неймовірно швидко, якісно і точно:

·         розробка нових деталей і механізмів (створення концепт-моделей,тестових зразків);

·         модернізація наявних систем і окремих елементів;

·         ремонт і заміна деталей що вийшли з ладу.

Використання 3D-друку на етапі розробки або в технологічному процесі дозволяє створювати вироби більш високої якості дешевше і швидше.

Переваги використання 3D-друку в машинобудівній галузі

·         Можливість виготовлення унікальних по геометрії деталей, які неможливо створити традиційними способами. Те, що ще вчора здавалося фантастикою, сьогодні ви можете виготовити всього за пару годин на 3D-принтері.

·         Скорочення термінів виробництва. 3D-принтер дозволяє надрукувати готовий виріб за кілька годин, тоді як традиційними технологіями потрібні тижні, а іноді - місяці.

·         Усунення «людського фактора», зниження ризиків і помилок. Виріб, сотворений за допомогою 3D-принтера, на 99% повторює CAD-модель.

·         Поліпшення параметрів готових виробів: зниження ваги, підвищення точності і міцності. Продукція 3D-принтерів має низку переваг у властивостях.

·         Можливість управляти фізико-механічними властивостями деталей шляхом змішування різних матеріалів (наприклад, сплавів різних металів).

Які завдання машинобудування ефективно вирішують 3D-принтери

Сучасні системи 3D-друку дозволяють швидко і якісно вирішувати широке коло завдань, що стоять перед інженерами і конструкторами в машинобудівній галузі. 3D-принтери стають незамінні як на етапі створення концептуальних зразків, так і для виробництва готових виробів.

·         Прототипи для тестування: Виготовляйте прототипи майбутньої продукції до запуску серійного виробництва, тестируйте, перевіряйте властивості, міцність, функціональність, усувайте недоліки.

·         Корпуси для приладів і компонентів пристроїв: Унікальні корпусу, стінки, кріплення і інші пристосування для електронних приладів та механізмів, які забезпечать надійну роботу ваших розробок.

·         Виробництво оснащення: 3D-друк - це можливість швидко виготовляти зручнуе і ефективне оснащення для прискорення виробництва.

·         Ливарні моделі: На 3D-принтері ви можете виготовляти високоточні восківки, випалювальні моделі, зразки для лиття в силікон.

·         Готові до експлуатації вироби: Друкуйте деталі, які відразу можна використовувати у виробництві: деталі механізмів, частини для ремонту, елементи двигунів і конструкцій, інструменти.

Приклади використання 3D-друку в промисловості

Розробка нової системи повітряного охолодження для двигуна мотоцикла

Німецький виробник спортивних мотоциклів HTW використовує відразу кілька типів професійних 3D-принтерів для створення тестових зразків систем повітряного охолодження двигунів.

Виготовлення нового типу сопла для витяжної системи літаків

Компанія UTC Aerospace Systems займається розробкою і виробництвом деталей для різних систем комерційних і військових літаків. В останні кілька років в компанії активно користуються 3D-печаткою, намагаючись замінювати деякі деталі на нові, більш дешеві і легкі.

Наприклад, в UTC Aerospace виготовили нову, модернізовану версію сопла витяжної системи зі спеціального міцного і жаростійкого інженерного пластика. Це нововведення не тільки збільшило пропускну здатність деталі, але і значно скоротило терміни виробництва і собівартість.


Оригінальна деталь.Цена: 2000 $, час: 21 день.

Заміна, створена на 3D-принтері.
Ціна: 700 $, час: 1 день.

 

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner