Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D-друк склом

3D-друк склом

Нові можливості 3D-принтерів і 3D-друку відкрила людству група Mediated Matter Group Массачусетського технологічного інституту. Проект отримав назву G3DP (Glass 3D Printing, тобто 3D-друк скла), в ході якого був розроблений принтер, здатний використовувати розплавлене скло і подавати його через екструдер при температурі 1900 градусів за Фаренгейтом (близько тисяча тридцять вісім градусів Цельсія). Рідке скло наноситься шар за шаром і виглядає немов мед. Дана технологія виключає необхідність використання твердого ядра, як це робили наші предки тисячі років тому, передає The Verge. У бункер принтера, який підтримує температуру від 480 до 515 градусів Цельсія, поміщають скло. Потім його пропускають через спеціальне сопло, звідки скло випливає, немов густа желеподібна глазур або мед. При цьому наголошується, що температуру нагрівання контролюють вручну, щоб нитка розжарювалися рівномірно і створювалися умови для однакового охолодження склаНезважаючи на те, що отримані об'єкти складаються з застиглих шарів скла, розробники G3DP досягли приголомшливих успіхів у створення об'єктів химерних форм. Якщо додивитеся відео до кінця, то ви ще побачите дивовижну гру світла і тіні, що виникає при використанні всередині цих чаш і ваз джерела світла.

 

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner