Кошик
164 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Як обрати 3D ручку

Як обрати 3D ручку

Що таке 3D ручка?

3Д-ручка являє собою пристрій невеликих розмірів, за допомогою якого можна створювати 2Д і 3Д малюнки зі спеціальних матеріалів. На відміну від стандартних способів малювання, така ручка може створювати об'ємні фігури прямо в повітрі!

Які бувають 3Д ручки?

Принципова відмінність ручок один від одного криється в дизайні і зручності користування. Більшість ручок малюють рідким пластиком, який застигає через пару секунд, але також існують ручки, які малюють фотополімерними чорнилом.

Як вибрати 3д ручку?

Почнемо з вибору ручки для найменших художників, дітям віком від 3-х років ідеально підійде 3D ручка HONYA Model P64, головна її особливість полягає в тому, що це низькотемпературна ручка, яка друкуе пластиком PCL, що плавиться при температурі 70-100 ° C, така ручка суттево знижуе ризик отримання опіків. Також ця ручку дуже легка і має органомічний дизайн, її дуже зручно тримати в руці.

Якщо Ви шукайте 3Д-ручку для дитини 5-6 років, то оптимальним варіантом буде пристрій невеликих розмірів, щоб дитині було зручно її тримати і не втомлювалися ручки. Також діткам дуже подобаються 3D ручки з мультиплікаційними дизайнами, ідеальний приклад такої ручки це 3D Ручка HONYA Model P65, вона підходить як дівчаткам, так і хлопчикам.

Для дітей більш старшого віку та дорослих рекомендуємо обрати 3D Ручку HONYA Model 61. Вона дуже легка і проста у використанні. Ергономіка плавна і чітка. Керамічне сопло швидко нагрівається і через 5 хвилин бездіяльності пристрою ручка остигає, тим самим економить енергію. В діаметрі вона не більше, ніж звичайний лайнер, а стильна упаковка і дизайн не залишать нікого байдужим. Відмінно підійде на подарунок як дітям, так і дорослим. Доступна в чотирьох кольорах і малює двома видами пластику: ABS і PLA.

Як вибрати пластик для 3D ручки?

При виборі пластика для 3Д ручки вибір падає переважно між PLA і ABS, так як більшість 3D ручок підтримують роботу саме з цими пластиками. Якщо ж ви плануєте придбати придбати, або вже маєте низькотемпературну  3Д ручку, тоді варто звернути увагу на пластик PCL

PCL - біорозкладаний поліефір з низькою температурою плавлення. Він розм'якшується до в'язкої консистенції при температурі близько 70-100 ° C. Цьому виду пластику можна легко надати форму, що робить його корисним для моделювання і швидкого прототипування. Найкращий пластик для дитячих 3D ручок, завдяки низкій температурі плавлиння, він є безпечним, і це вигідно виділяє його с поміж інших матеріалів для 3D друку

ABS- це пластик, який застосовується в промислових сферах, при плавленні він виділяє запах печіння який може бути шкідливим, як для дітей, так і для дорослих.

PLA- це екологічно чистий, біорозкладаний пластик, зроблений з амінокислот кукурудзи і цукрового очерету. Він не виділяє токсичних парів і повністю безпечний для дитини. Використовується в прототипуванні, медицині, виробництві посуду, іграшок і т.д.

Існує дуже багато кольорів пластика, не обов’язково купувати счпеціальний пластик для 3Д ручок, якщо ви плануєте багато малювати, то варто обрати пластик в котушці.

На що звернути увагу?

·         Діаметр пластика. Практично всі ручки заточені під діаметр нитки 1,75 мм, який застосовується в 3Д-друку, крім 3Д-ручки 3Doodler. Вона малює ниткою 2,65 мм і купити такий пластик можна тільки у представників компанії. Такий филамент варто в виникло проблем з підбором матеріалу.

·         Живлення. Якщо Вам потрібна автономність, то вибирайте ручку, здатну працювати через кабель USB. Варіант підключення безпосередньо до мережі не настільки практичний, проте не менш популярний.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner