Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Як обрати 3D ручку

Як обрати 3D ручку

Що таке 3D ручка?

3Д-ручка являє собою пристрій невеликих розмірів, за допомогою якого можна створювати 2Д і 3Д малюнки зі спеціальних матеріалів. На відміну від стандартних способів малювання, така ручка може створювати об'ємні фігури прямо в повітрі!

Які бувають 3Д ручки?

Принципова відмінність ручок один від одного криється в дизайні і зручності користування. Більшість ручок малюють рідким пластиком, який застигає через пару секунд, але також існують ручки, які малюють фотополімерними чорнилом.

Як вибрати 3д ручку?

Почнемо з вибору ручки для найменших художників, дітям віком від 3-х років ідеально підійде 3D ручка HONYA Model P64, головна її особливість полягає в тому, що це низькотемпературна ручка, яка друкуе пластиком PCL, що плавиться при температурі 70-100 ° C, така ручка суттево знижуе ризик отримання опіків. Також ця ручку дуже легка і має органомічний дизайн, її дуже зручно тримати в руці.

Якщо Ви шукайте 3Д-ручку для дитини 5-6 років, то оптимальним варіантом буде пристрій невеликих розмірів, щоб дитині було зручно її тримати і не втомлювалися ручки. Також діткам дуже подобаються 3D ручки з мультиплікаційними дизайнами, ідеальний приклад такої ручки це 3D Ручка HONYA Model P65, вона підходить як дівчаткам, так і хлопчикам.

Для дітей більш старшого віку та дорослих рекомендуємо обрати 3D Ручку HONYA Model 61. Вона дуже легка і проста у використанні. Ергономіка плавна і чітка. Керамічне сопло швидко нагрівається і через 5 хвилин бездіяльності пристрою ручка остигає, тим самим економить енергію. В діаметрі вона не більше, ніж звичайний лайнер, а стильна упаковка і дизайн не залишать нікого байдужим. Відмінно підійде на подарунок як дітям, так і дорослим. Доступна в чотирьох кольорах і малює двома видами пластику: ABS і PLA.

Як вибрати пластик для 3D ручки?

При виборі пластика для 3Д ручки вибір падає переважно між PLA і ABS, так як більшість 3D ручок підтримують роботу саме з цими пластиками. Якщо ж ви плануєте придбати придбати, або вже маєте низькотемпературну  3Д ручку, тоді варто звернути увагу на пластик PCL

PCL - біорозкладаний поліефір з низькою температурою плавлення. Він розм'якшується до в'язкої консистенції при температурі близько 70-100 ° C. Цьому виду пластику можна легко надати форму, що робить його корисним для моделювання і швидкого прототипування. Найкращий пластик для дитячих 3D ручок, завдяки низкій температурі плавлиння, він є безпечним, і це вигідно виділяє його с поміж інших матеріалів для 3D друку

ABS- це пластик, який застосовується в промислових сферах, при плавленні він виділяє запах печіння який може бути шкідливим, як для дітей, так і для дорослих.

PLA- це екологічно чистий, біорозкладаний пластик, зроблений з амінокислот кукурудзи і цукрового очерету. Він не виділяє токсичних парів і повністю безпечний для дитини. Використовується в прототипуванні, медицині, виробництві посуду, іграшок і т.д.

Існує дуже багато кольорів пластика, не обов’язково купувати счпеціальний пластик для 3Д ручок, якщо ви плануєте багато малювати, то варто обрати пластик в котушці.

На що звернути увагу?

·         Діаметр пластика. Практично всі ручки заточені під діаметр нитки 1,75 мм, який застосовується в 3Д-друку, крім 3Д-ручки 3Doodler. Вона малює ниткою 2,65 мм і купити такий пластик можна тільки у представників компанії. Такий филамент варто в виникло проблем з підбором матеріалу.

·         Живлення. Якщо Вам потрібна автономність, то вибирайте ручку, здатну працювати через кабель USB. Варіант підключення безпосередньо до мережі не настільки практичний, проте не менш популярний.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner