Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D друкована гітара

3D друкована гітара

Інструмент, що отримав назву «Heavy Metal», хоч і металевий, але зовсім не важкий, і відмінно вписується в стиль «важкого металу» як зовнішнім виглядом, так і звучанням. Як матеріал був використаний алюмінієвий сплав, завдяки чому вага готової гітари становить всього 3,7 кг. Форма корпусу запозичена у «Телекастер», що навряд чи сподобалося б Слеш з його «Лес Полами», а ось в якості прикрас служать колючий дріт і троянди - дуже навіть в стилі Gun's & Roses.

Виготовленням металевого корпусу займалася голландська компанія Xilloc, що експлуатує лазерні спекающие (SLS) 3D-принтери EOS M400. Декоративний дизайн був спроектований в SolidWorks. «Спочатку гітара отримала прізвисько «Війна і мир», але назва «Важкий метал» здалося мені найбільш підходящим і буквальним», - пояснює Дігель.

Сердечник корпусу, до якого кріпляться кленовий гриф, звукознімачі та бридж, виконаний з дерева. На фрезерування сердечника пішло близько дня, а ось постобробка металевого корпусу, надрукованого цілком, зайняла близько тижня через складну геометричну форму і недосвідченість дизайнера в роботі з 3D-друкованими металевими виробами. Видаляти підтримки довелося вручну, що зайняло у Олафа три-чотири дні, і ще стільки ж пішло на шліфування, дробеметну обробку та полірування до приємної на дотик гладкості.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner