Кошик
206 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Open Bionics за допомогою 3D друку створили протези, які керуються за допомогою міоелектричних датчиків і здатні виконувати доволі широкий набір рухів і хватів

Open Bionics за допомогою 3D друку створили протези, які керуються за допомогою міоелектричних датчиків і здатні виконувати доволі широкий набір рухів і хватів

Британська компанія Open Bionics, що з 2014 р. займається розробкою і виробництвом біонічних протезів з використанням технологій 3D-друку, у 2018 р. почала випускати кастомні протези для дорослих і дітей у віці від 9 років з ампутацією нижче ліктьового суглоба. Open Bionics отримала ліцензії світових компаній (Disney, Marvel і Pixar) на використання творчості цих брендів в оформленні штучних рук серії Hero Arm, так що пацієнти зможуть замовити протези в стилі улюблених героїв зі світу кінематографу. Tilly Lockey Daniel Melville Luke Manson Kate Grey - Біонічні протези рук компанії Open Bionics. Ці протези керуються за допомогою міоелектричних датчиків і здатні виконувати доволі широкий набір рухів і хватів. Точність рухів регулюється за рахунок зміни швидкості приводів, що дозволяє, наприклад, навіть оперувати деталями з конструктору LEGO. Вантажопідйомність дорослої версії протезу досягає 8 кг при масі самого протеза не більше 1 кг. Штучні руки розробляються під кожного пацієнта індивідуально за рахунок 3D-сканування кукси і 3D- ISSN 2079-3944 Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Проблеми удосконалювання електричних машин і апаратів. Теорія і практика, № 1 2019 65 друку окремих елементів. Заряду акумуляторів вистачає на повний день експлуатації. Вартість біонічного протезу складає приблизно 7000 доларів.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner