Кошик
206 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D друк будинків

3D друк будинків

Американська некомерційна благодійна організація з Кремнієвої долини New Story протягом 2018 р. інвестувала 9 млн. доларів спочатку в start-up проект, а згодом – у повноцінну будівельну компанію ICON (м. Остін, штат Техас), з метою 3D-друку доступних житлових будинків площею близько 60 м2 для малозабезпечених верств населення (або постраждалих від природних катаклізмів) спочатку Латинської Америки (серед першочергових країн значаться Гаїті, Сальвадор, Болівія, Мексика), а згодом – всього світу із залученням інших некомерційних організацій та урядів країн. Вартість одного будинку, що оснащений усіма мінімальними для життя зручностями (вікна, двері, водопровід, каналізація, сантехніка, електрика) і складається з вітальні, однієї спальної кімнати, невеличкого робочого простору (кабінету), ванної кімнати, оцінюється всього в 4000 доларів. 
 
Будівництво відбувається за допомоги 3D принтеру Vulcan розробки компанії ICON , що представляє собою стаціонарну модульну платформу (на відміну від розглянутого раніше самохідного 3D-принтера The CyBe RC 3Dp), розміщену на рейках.

3D-принтер Vulcan «друкує» будівельною сумішшю, що розроблена саме для нього, об’єкти розміром 6.1 м завширшки, 3.35 м заввишки та необмеженої довжини, оскільки переміщується по рейках та може бути переставлений на нове місце. Вага такого 3D-принтера складає приблизно 900 кг, його можна завантажити в автомобіль та легко перевезти та встановити на будівельному майданчику. На сайті організації New Story можна ознайомитись з історіями родин, що потребують покращення житлових умов, та залишити добровільний внесок у цю шляхетну справу, при цьому 100 % пожертв буде спрямовано на будівництво, закупівлю матеріалів і найм місцевих працівників для оздоблення будинку. Ареною для масштабних випробувань 3Dдрукованих будинків стане Сальвадор – одна з найбідніших і найбільш густонаселених країн Центральної Америки. В спільні плани New Story і ICON входить будівництво у 2019-2020 рр. цілого поселення для малозабезпечених. Окрім бетону, у якості будівельного матеріалу для зведення соціальних будинків може використовуватись і більш дешевий продукт. Так, італійська компанія WASP (World’s Advanced Saving Project) у жовтні 2018 р. продемонструвала цікаве рішення для будівництва доступного житла з землі. Собівартість такого екологічного будинку з доволі симпатичним дизайном площею 30 м2 склала всього 900 Євро 

Джерело

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner