Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D друкований міст

3D друкований міст

У Китаї у січні 2019 р. завершилися роботи над найдовшим і найважчим пластиковим мостом в світі. Проект здійснено будівельною компанією Shanghai Construction Group за підтримки розробника промислових адитивних систем Coin Robotics Technology і виробника витратних матеріалів для 3D-друку Polymaker. Надрукована на 3D-принтері конструкція довжиною 15.25 м, шириною 3.8 м, висотою 1.2 м та масою 5.8 т встановлена в технопарку Taopu Smart City шанхайського району Путо. Міст надрукований відразу одним цілим, без необхідності в подальшому складанні на місті встановлення, на великоформатному FDM 3D-принтері з робочою областю друку розміром 24×4×1.5 м. Вартість оцінюється в 2.8 мільйона доларів. Роботи над мостом почалися в листопаді 2018 р. Безпосередньо на 3D-друк мосту, не рахуючи фінішну постобробку, було витрачено 35 днів. Розрахунковий термін експлуатації мосту – 30 років. Замість бетону в конструкції мосту був використаний інженерний пластик з додаванням скловолокна для посилення конструкції (так званий ASA-пластик – гранулят акрилонитрил-стирол-акрилату з 12.5 % вмістом армуючого скловолокна). Цей пластик близький за характеристиками до відомого ABS пластику, але відрізняється від нього підвищеною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, а тому є більш прийнятним для експлуатації на відкритому повітрі. Конструкція мосту витримує навантаження в 250 кг (тобто еквівалент 3-4 дорослих людей) на 1 м2. Застосована технологія дозволяє скоротити терміни будівництва і зменшити до мінімуму відходи матеріалів. Джерело

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner