Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Ультразвукова ванна для очищення виробів 3D-друку

Ультразвукова ванна для очищення виробів 3D-друку

У 3D-друці принципове значення має точність вироби. Ультразвукова технологія делікатно видалить будь-які масла, луги та допоміжні матеріали, які використовуються під час 3D-друку. Дане обладнання незамінне при виготовленні елементів складної геометрії, де вручну важко обробити всю поверхню. Особливо це важливо, якщо передбачена подальша обробка виробу - нанесення покриття. 3D-студії відзначають, що економія часу очищення 3D-виробів в ультразвукової ванні досягає до 90%.

Ультразвукові ванни можна використовувати не тільки для очищення надрукованих 3D-елементів, але також і для видалення витратних матеріалів з піддонів самих принтерів.

 

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner