Кошик
59 відгуків
Інтернет- магазин 3D друку
+380951709072
+380951709072
+380972733766

Як тривимірне друкування допомагає США боротися з нестачею медичного обладнання та пандемією коронавірусу

Як тривимірне друкування допомагає США боротися з нестачею медичного обладнання та пандемією коронавірусу

COVID-19 трансформував тривимірний друк, і такі компанії, як Stratasys, Shapeways та Carbon, поспішають швидко випустити настільки необхідне медичне тестове обладнання, компоненти вентиляторів та маски для обличчя під час пандемії коронавірусу.

  • COVID-19 трансформував тривимірний друк, і такі компанії, як Stratasys, Shapeways та Carbon, поспішають швидко випустити настільки необхідне медичне тестове обладнання, компоненти вентиляторів та маски для обличчя під час пандемії коронавірусу.
  • Технологія створення прототипів дозволяє швидко створити конструкції частини маски для обличчя, вентиляційного компонента або навіть тампона для тестування на коронавірус на тисячі комп’ютерів.
  • Недоліком тривимірних дизайнерських інновацій є те, що багато продуктів не працювали, а компанії в цьому секторі розчарували інвесторів у фінансових показниках.
  • Однак пандемія виявила вразливі місця у світових ланцюгах поставок, які могли б підтримати ріст тривимірного друку

 

Для боротьби з нестачею медичного обладнання, спричиненою пандемією коронавірусу, GE Healthcare використовує тривимірний друк для виготовлення інструментів, що прискорюють виробництво вентиляторів. Космічне підприємство Джеффа Безоса Blue Origin використовує тривимірні принтери для виготовлення пластмасових компонентів для масок. А за підтримки Adidas, цифрова виробнича фірма Carbon у Кремнієвій долині, використовує високоеластичний полімер, що міститься у кросівках Adidas , для виготовлення понад 15 000 масок щотижня, для медичних працівників, які доглядають за пацієнтами з COVID-19.

Пандемія виявила вразливі місця у світових ланцюгах поставок. Замість того, щоб чекати, поки продукт буде масово виготовлений за кордоном, а потім відправлений на склад, 3Д друк дозволяє виготовляти компоненти на замовлення саме тут і зараз.

Хоча об’єднання тисяч 3D принтерів? для збільшення кількості вкрай необхідного медичного обладнання призвело до зсуву інновацій, є і мінус: багато вихідних продуктів не задовольнили точної потреби, не відповідають медичним або державним рекомендаціям, а деякі просто не працювали. 

«У нас працюють сотні інженерів і ми інвестували понад 100 мільйонів доларів для створення процесів та технологій, щоб отримати максимум від тривимірного друку; ми приймаємо обдумані, розумні рішення », - сказав Грегорі Кресс, генеральний директор Shapeways, тривимірної поліграфічної фірми в Нью-Йорку, яка співпрацює з місцевими лікарнями для виготовлення масок для обличчя та вентиляційних компонентів (вона також працює над респіраторними масками та пристосування з забору мазків. , довгострокові проекти). ″Не всі, хто має настільний принтер вдома, зможуть це зробити”.

 

Інші статті