Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

3D принтер Creality Ender 3V3

3D принтер Creality Ender 3V3

Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.

Creality Ender 3 V3  

Рекламуючи максимальну швидкість друку, близьку до свого принтера K1 найвищого рівня – 600 мм/с із прискоренням 10 000 мм/с² – Ender 3 V3 від Creality використовує відносно незвичайну кінематику CoreXZ, яка на додаток до швидкості може забезпечити високу точність по осі Z. Пояс для V3 частково прихований усередині рами принтера, що надає принтеру чистого вигляду з передньої сторони.

Ender 3 V3, здається, використовує керамічний гарячий кінець серії K1, що означає високі температури та високий потік. Крім того, ви отримуєте великий тачпад Creality OS з фірмовим інтерфейсом користувача Klipper. Присутня повна сумісність із хмарою Creality Cloud, якщо це вас зацікавить. Існує цілий ряд сучасних функцій для покращення друку, включаючи формування форми введення, випередження тиску, самоперевірку принтера та, як у серії K1, автоматичне вирівнювання ложа без використання рук.

Інші статті
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.
  • Штамп за власним дизайном завдяки 3D друку!
    Нас часто запитують: що можна надрукувати на 3D принтері? Ось ви придбали 3Д принтер і міркуєте з чого б розпочати бізнес, на нашу думку. кожна компанія починається з назви і ось перше завдання для 3Д принтера – штамп з власним логотипом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner