Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66
-15%
3D принтер Raise3D E2CF, фото 2

3D принтер Raise3D E2CF

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Професійні 3D-принтери, такі як E2CF, є якісними, зручними для користувача принтерами, розробленими з функціями, які забезпечують найкращі результати друку. Наприклад, E2CF має гнучку монтажну пластину, яка дозволяє легко видаляти деталі, надруковані на 3D-друку, мінімізуючи потенційне пошкодження деталі під час видалення. Саме такі функції, як гнучка монтажна пластина, допомагають зробити E2CF зручним і промисловим 3D-принтером для початківців для тих, хто бажає отримати досвід у сфері професійного 3D-друку.

3D принтер Raise3D E2CF — це 3D-принтер IDEX, оптимізований для 3D-друку на армованих вуглеволокном нитках. Цей настільний 3D-принтер чудово підходить для виготовлення, створення прототипів тощо.

Армована вуглецевим волокном нитка має низьку щільність, високу міцність і стійкість до корозії, статичної електрики та високої температури. Він має потенціал для широкого спектра застосувань у галузях, які потребують значного співвідношення міцності до ваги у своїх рішеннях, таких як авіаційна промисловість та автомобільний світ. E2CF довговічний, зручний і стабільний під час роботи, забезпечуючи точні відбитки.

Особливості:

Насадки з високою міцністю

Нові насадки з карбіду кремнію мають чудову зносостійкість і теплопровідність, що ефективно зменшить стирання, якому піддається сопло під час друку композитним філаментом з вуглецевого волокна, що робить насадку більш довговічною.

*Насадки з інших матеріалів, придатних для друку на вуглепластикових волокнах, будуть випущені в майбутньому.

Система екструзії з подвійним прямим приводом

Шестерні виготовлені зі сталі високої твердості та пройшли термічну обробку для кращої зносостійкості.

Завдяки спеціальному профілю зуба шестерні, філамент міцно тримається на місці та не ковзає під час екструдування. Сила системи збільшується для забезпечення стабільності друку.

Армований вуглеволокном філамент

E2CF ідеально поєднується з ниткою Industrial PA12 CF від Raise3D і допоміжним матеріалом. У майбутньому для E2CF буде доступно більше армованих вуглеволокном ниток, таких як PPA CF, PET CF, PPS CF від Raise3D (з температурою друку 280-300ºC). Крім того, згодом для E2CF стануть доступні сторонні нитки, сертифіковані програмою Raise3D Open Filament Program, такі як BASF і LEHVOSS.

*E2CF підтримує лише авторизовані нитки та профілі друку. Щоб отримати повний список, перегляньте технічний паспорт.

Філамент Raise3D Industrial PA12 CF посилений короткими вуглецевими волокнами та демонструє чудову жорсткість і міцність, термостійкість, низьку деформацію та низьке водопоглинання. Між тим, цей матеріал має чудове співвідношення міцності та ваги, а після відпалу він отримає підвищені механічні властивості та стабільність розмірів, що робить його придатним для заміни металу у виробництві деяких легких компонентів.

Raise3D Filament Dry Box

Вбудовані підвісні лотки використовуються для розміщення нитки та забезпечення більш плавного витягування матеріалу. У закритому стані вони можуть ефективно запобігти впливу пилу та вологи на матеріал на період до 30 днів*.

*З даних тесту Raise3D.

Профілі слайсера ideaMaker

E2CF має профілі для нарізки, які були неодноразово перевірені та перевірені нашими інженерами в ideaMaker. Нема потреби налаштовувати параметри перед друком. Насолоджуйтесь легким і якісним друком.

Як і на інших принтерах Raise3D, E2CF може здійснювати масове виробництво та інтелектуальне управління, використовуючи ideaMaker як основне програмне рішення.

Що таке IDEX? Чому IDEX важливий?

E2CF — це 3D-принтер IDEX. IDEX означає незалежні подвійні екструдери, що означає, що екструдери можуть працювати незалежно один від одного вздовж однієї осі під час друку для виконання більш розширених функцій.

З IDEX один екструдер може залишатися нерухомим і збоку, в той час, як другий екструдер друкує модель, мінімізуючи ризик того, що насадка нерухомого екструдера перешкоджає виконанню завдання друку під час друку з подвійним або одиничним видавлюванням.

Що таке режим дзеркала та режим дублювання? Чому ці функції важливі?

IDEX може виконувати дві спеціалізовані функції, режим дзеркала та режим дублювання.

Дзеркальний режим друкує модель та інверсію цієї ж моделі одночасно. Це зручно, оскільки заощаджує зусилля на створення додаткового файлу дизайну для інверсної моделі, а також заощаджує додатковий час, який зазвичай витрачається на друк інверсної моделі окремо.

Режим копіювання — це синхронізований друк, що означає, що він використовує як екструдери для друку моделі, так і точної копії цієї моделі одночасно. Він може подвоїти виробничі можливості за той самий проміжок часу.

Які інші зручні функції E2CF? І чому вони важливі?

Друкувальні головки Easy Swap є зручною функцією E2CF. Ці друкувальні головки легко знімаються, що дозволяє легко замінити друкувальну головку на іншу. Існує ряд причин, чому необхідно замінити друкувальні головки, наприклад, використання іншої друкуючої головки з іншим соплом.

Будь-які запасні друкуючі головки Easy Swap можна легко підготувати за допомогою загартованих сопел, а сопла різних розмірів, наприклад 0,4, 0,6 і 0,8, можна замінити за кілька кроків і повернутися до друку.

Відновлення втрати живлення

Відключення живлення або відключення нитки (коли нитка закінчується) може призвести до втрати завдання друку, якщо вони відбуваються в середині процесу 3D-друку. Однак E2CF має датчик закінчення нитки на екструдерах, який попереджає, коли нитка ось-ось закінчиться, і зберігає завдання друку. Він також має функцію втрати живлення, щоб зберегти стан друку у разі відключення електроенергії, і може продовжувати друк з тієї ж точки, коли живлення відновиться.

Автоматичне виявлення

Ще одна функція безпеки E2CF полягає в тому, що він може автоматично визначати, коли двері відкриваються, і негайно призупиняє друк.

 

IdeMaker

ideaMaker — це безоплатне програмне забезпечення для 3D-нарізки від Raise3D, сумісне з принтерами Raise3D і сторонніми принтерами.

RaiseCloud

RaiseCloud — це хмарна платформа керування 3D-друком, здатна віддалено контролювати процес друку та організовувати завдання друку для більш ефективного 3D-друку.

Бібліотека ideaMaker

Бібліотека ideaMaker надає користувачам профілі нарізки для різних ниток, включаючи філаменти Raise3D і сертифіковані філаменти OFP, спрощуючи налаштування параметрів друку для різних ниток.

Технічні Характеристики:

Поле друку (Ш × Г × В)

Друк з одним екструдером: 13 × 9,4 × 9,4 дюйма/ 330 × 240 × 240 мм
Подвійний екструдерний друк: 11,6 × 9,4 × 9,4 дюйма/ 295 × 240 × 240 мм

Габаритні розміри (Ш × Г × В)

23,9 × 23,5 × 18,3 дюйма/ 607 × 596 × 465 мм

Технологія друку

FFF

Розмір кроку XYZ

0,78125, 0,78125, 0,078125 мікрон

Швидкість руху друкуючої головки

30–150 мм/с

Платформа

Гнучка сталева пластина з Buildtak

Максимальна температура платформи 110ºC
Матеріал платформи з підігрівом Силікон
Калібрування Вирівнювання сітки з виявленням площинності
Датчик закінчення філаментк Доступний
Підтримувані матеріали Підтримка Raise3D Industrial PA12 CF, Raise3D Industrial PA12 CF
(незабаром PPA CF, PPS CF і PET CF)
Висота шару 0,1-0,25 мм
Діаметр сопла 0,4 мм (за замовчуванням), 0,6/0,8 мм (доступно)
Hot End V4P
Максимальна температура сопла 300ºC
Підключення Wi-Fi, локальна мережа, порт USB, камера в реальному часі
Випромінювання шуму (акустичний) <50 дБ(А) при роботі
Робоча температура навколишнього середовища 15-30ºC, 10-90% RH без конденсації
Температура зберігання -25 до +55℃, 10-90% RH без конденсації
Фільтр НЕРА фільтр з активованим вугіллям
Вага нетто (Raise3D Filament Dry Box не входить у комплект) 32,4 кг
Вага брутто (лише картонна коробка.Raise3D Filament не входить в комплект) 36,7 кг
Вага брутто (коробка з піддоном. Raise3D Filament Dry Box не входить в комплект) 45,4 кг
Вхід джерела живлення 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц 230 В при 2 A
Вихід блоку живлення 24 В постійного струму, 350 Вт
Програмне забезпечення для нарізки IdeMaker
Підтримувані типи файлів STL/ OBJ/ 3MF/ OLTP
Підтримувана ОС WINDOWS/macOS/Linux
Тип машинного коду GCODE
Користувацький інтерфейс 7-дюймовий сенсорний екран
мережа Wi-Fi, Ethernet
Відновлення втрати живлення Доступний
Розширення екрану 1024 × 600
Контролер руху FPU Atmel ARM Cortex-M4 120 МГц
Логічний контролер NXP ARM Cortex-A9 Quad 1 ГГц
Пам'ять 1 Гб
Вбудований Flash 8 ГБ
ОС Вбудований Linux
порти USB 2.0 × 2, Ethernet × 1

 

Габаритні розміри
Вага32.4 кг
Висота465 мм
Ширина596 мм
Довжина607 мм
Основні атрибути
ВиробникRaise3D
Гарантійний термін6 міс
Країна виробникКитай
Метод друкуМоделювання методом наплавлення (FDM)
СтанНовий
Максимальна швидкість друку150 мм/сек
Робоча площа
Робоча ширина240 мм
Максимальна робоча висота240 мм
Рабочая длина330 мм
  • Ціна: 185 640 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner