Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66
Пластик в котушці для швидкісного друку PLA Polysonic 1,75 мм, Polymaker, 1кг білий (White), фото 2

Пластик в котушці для швидкісного друку PLA Polysonic 1,75 мм, Polymaker, 1кг білий (White)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

PolySonic — це одна з лінійок філаментів  Polymaker, спрямована на забезпечення FDM 3D-друку  матеріалами, які відповідають продуктивності  надшвидких 3D-принтерів і допомагають їм повністю розкрити свій потенціал . Нитки PolySonic відповідають цій потребі завдяки надвисокій швидкості екструзії, найвищій точності та чудовій адгезії шару . Однією з ниток сімейства PolySonic є PolySonic PLA , проста для друку PLA з ширшим вікном екструзії та покращеною швидкістю потоку . 

Відео 1: нитка PolySonic PLA від Polymaker. Джерело: Polymaker.

Три ключові переваги використання нитки PolySonic PLA:

 1. Постійна якість поверхні на високих швидкостях екструзії без недоекструзії, отворів, артефактів, шарів різної товщини або так званого «феномену акулячої шкіри» (коли обробка поверхні змінюється від глянцевої до матової через те, що температура екструзії однакова, незважаючи на вищі швидкості друку). ). З Polysonic PLA можна екструдувати при більш високих температурах (210-230 ºC) порівняно зі стандартним PLA (190-210 ºC) і зі швидкістю потоку до 30% вищою, ніж зі стандартним PLA у тих самих діапазонах температур.
   

  Збільшення швидкості потоку нитки PolySonic PLA порівняно зі стандартним PLA

  Зображення 1: Збільшення швидкості потоку нитки PolySonic PLA порівняно зі стандартною PLA. Джерело: Polymaker. Крім того, завдяки оновленій реології PolySonic PLA , його перехід від рідкого стану до твердого відбувається майже з нульовою усадкою , що призводить до гострих кутів, дрібних деталей і крутих звисів навіть при високих витратах. Доведено, що ця оптимізація підвищує ефективність виробництва до 150% .
   
 2. Завдяки вдосконаленій швидкості охолодження-плавлення PolySonic PLA вироблятиме деталі зі стабільними механічними властивостями навіть при швидкості друку 100-300 мм/с. Коли стандартний PLA екструдується з більшою швидкістю друку, ніж зазвичай, механічні властивості деталей втрачаються на 24%. З іншого боку, PolySonic PLA показує  лише 6% зниження механічних властивостей зі швидкості друку 50-100 мм/с до 100-300 мм/с .
   

  Порівняння механічних властивостей нитки PolySonic PLA і стандартного PLA

  Зображення 2: Порівняння механічних властивостей нитки PolySonic PLA і стандартного PLA. Джерело: Polymaker.
 3. Результатом цих оптимізацій є вища пропускна здатність , оскільки можна набагато швидше 3D-друкувати деталі з однаковою поверхнею та механічною якістю. 

Незважаючи на те, що PolySonic PLA розроблено для дуже високої швидкості друку, також можна використовувати стандартну швидкість друку PLA 50-100 мм/с на відміну від максимальної швидкості друку 100-300 мм/с  для цієї нитки. Для стандартних швидкостей друку діапазон температур екструзії становить 190-210 ºC, а при швидкості друку 100-300 мм/с PolySonic PLA можна екструдувати при 210-230 ºC. Цей широкий діапазон доступних температур і швидкостей друку робить нитку PolySonic PLA дуже універсальним матеріалом, який забезпечить чудові результати як у стандартних контекстах 3D-друку, так і в програмах високошвидкісного друку .

Деталі, надруковані 3D за допомогою нитки PolySonic PLA

Зображення 3: Деталі, надруковані 3D за допомогою нитки PolySonic PLA. Джерело: Polymaker.

Упаковка , в якій Polymaker представляє свої нитки, ретельно вивчена та ретельно розроблена, щоб зберегти якість і стан своїх ниток. У цьому випадку PolySonic PLA міститься у вакуумно закритому пакеті разом із пакетом із осушувачем для запобігання намокання нитки. Цей мішок самогерметизується, тому після того, як нитку використано, її можна покласти назад у мішок. Крім того, все це вкладено у високоякісну поліграфічну коробку, щоб уникнути ударів і поломок під час транспортування.

PolySonic PLA від Polymaker є ідеальним матеріалом для надшвидкого адитивного виробництва функціональних прототипів або продуктів кінцевого використання  , які потребують чудової обробки поверхні та незмінних механічних властивостей незалежно від швидкості друку.

 

Основні атрибути
ВиробникPolymaker
Країна виробникКитай
Метод друкуМоделювання методом наплавлення (FDM)
КолірСиній
ВидПластик PLA для 3d принтерів
 • Ціна: 1 592,50 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner