Відгуки про компанію pro3d.com.ua
- Ігор С.
- Анна Т.
- Олександр Ч.
- Ігор Т.
Відмінно. Рекомендую.
- Владислав П.
Частини товару немає в наявності! Магазин вирішив «піти на зустріч» і запропонував дешевший пластик який мені геть не цікавий був. Той пластик який мені потрібний кольору не було. Обрав схожий пластик на 40 грн дороще, магазин замість того щоб зробити знижку написав мені великий твір на тему ЯК ТЦК ЗАБРАЛО ЇХ РОБІТНИКІВ 🤦🏻♂️ Але все ж згодом відправили замовлення, я його отримав і 2 котушки НЕ МАЛИ ВАКУМНОГО ПАКУВАННЯ, тобто плівка була пробита, вакум втрачено!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ МАГАЗИН! Навіть якщо в них ціна низька але відношення до покупця жахливе!
Було б дуже добре якби адміністрація або власники магазину змінились на краще.
Надіюсь більше ніколи не доведеться з ними мати справу.
ДОРЕЧІ ВАЖЛИВО!!! Доречі ділять оплату на 2 рахунки. Швидше за все щоб не сплачувати податок. 🥲- Коментар продавця
на етапі оформлення замовлення покупець почав вимагати знижку, в нас найнижчі ціни на ринку, на цей товар, і ми тримаємо їх для всіх не залежно від об'єму замовлення. На що прозвучала відповідь: ви ж платите прому, я відміню своє замовлення і ви зробите мені знижку. звісно ми відмовили. так дійсно виявилось що однієї катушки немає і я запропонували кілька альтернатив заміни, в тому числі і дешевший варіант, бо був потрібен конкретний колір. покупець вибрав взагалі інший матеріал і колір, який був дорожче на 70 грн, що становило більше 10% від вартості цього товару, на цьому було наголошено. На що почула, цитата: ЦЕ Ж НЕ МОЇ ПРОБЛЕМИ ЩО У ВАС ХТОСЬ ТУПИТЬ. ситуація з ТЦК чиста правда, працювати дійсно немає кому. Але я зробила заміну за свій рахунок на дорожчий товар і покупець все отримав. Що стосується рахунків, то в них чітко зазначене ПДВ 20 %
Ми теж не зацікавлені в співпраці з такими покупцями!
- Коментар продавця
- Виталий Ш.
Заказывал принтер и пластик, всё быстро пришло, хороший сервис и поддержка
- Денис З.
- Руслан Б.
Дали приємний бонус
- Володимир О.
Замовлення відправили день у день, ціна як вказана, все згідно опису. Придбанням задоволений)
- Віталій Є.
