Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Цифрова стоматологія

Цифрова стоматологія

Цифрова стоматологія: 5 способів 3D-друку які змінили стоматологічну індустрію

Аддитивное виробництво торкнулося багатьох галузей, але лише деякі можуть отримати вигоду так само, як медичні області, включаючи стоматологію.

Технології 3D друку процвітають в середовищі, де наші унікальні тіла вимагають індивідуальних рішень. В результаті, стоматологічна індустрія переживає швидке цифрове перетворення з цифровими робочими процесами, що забезпечує підвищення ефективності, незмінно високу якість і зниження витрат для стоматологічних лабораторій і практик.

5 способів 3D-друку які змінили стоматологічну індустрію

Недороге масове налаштування

У той час як стоматологія завжди вимагала високого рівня індивідуалізації, галузь традиційно спиралася в основному на ручні методи для створення нестандартних приладів. Сьогодні цифрові робочі процеси забезпечують масову настройку узгодженим, автоматичним способом, що вимагає меншої кількості праці і менших витрат.

У кожного є зубний ряд - характер розвитку і розташування зубів - унікальний для них. Отже, показання до стоматолога повинні відповідати анатомії кожного окремого пацієнта. При традиційних ручних робочих процесах якість готової продукції сильно залежить від навичок фахівця. Отримання стабільної і високоякісної стоматологічної продукції з такою великою кількістю потенційних помилок неймовірно складно і дорого.

Інтраоральні сканери можуть захоплювати скани безпосередньо від пацієнта, замінюючи ручні відбитки швидкими і точними цифровими відбитками. Крім того, настільні сканери в стоматологічних лабораторіях можна використовувати для сканування традиційних альгінатних і PVS-відбитків.

Завдяки цифровим робочим процесам кожен стоматологічний продукт точно деталізований у відповідності зі специфікаціями, обумовленими анатомією пацієнта. 3D-принтери схожі на швейцарські армійські ножі - ніякий інший інструмент не може виробляти таку велику різноманітність стоматологічних виробів з незмінно високою якістю. Використовуючи спеціальні матеріали, лабораторії та практики можуть використовувати 3D-принтери для виробництва ортодонтичних моделей, високоточних моделей коронок і мостів, хірургічних напрямних, литих або пресованих реставрацій, вирівнювачів, фіксаторів, довгострокових біосумісних стоматологічних продуктів, таких як шини або зубні протези, і багато іншого .

Цифрові технології спрощують робочі процеси, зменшують простір для помилок і кількість трудовитрат, що призводить до економії часу і витрат як в лабораторії, так і на практиці.

Порушення ортодонтії з чіткими вирівнювачами

Ортодонтія як спеціальність стоматолога пройшла довгий шлях з часів традиційних металевих дужок. Хоча в деяких складних випадках це все ще необхідно, знімні прозорі Вирівнювачі сьогодні є привабливою альтернативою і використовуються для лікування мільйонів пацієнтів.

Чіткі Вирівнювачі, одна з найпопулярніших сьогодні ортодонтичних процедур, не могли б існувати без цифрових технологій, таких як 3D-друк.

Чіткі Вирівнювачі не могли б існувати без цифрових технологій; їх виробничий процес являє собою блискуче поєднання кількох цифрових робочих процесів. Ортодонт або стоматолог спочатку робить знімок зубного ряду пацієнта за допомогою тривимірного внутриротового сканера або бере традиційний відбиток на сканування в лабораторії. Цифрова модель забезпечує основу для планування прогресивних стадій між поточним і бажаним станом зубів. Потім кожен етап друкується в 3D, а Вирівнювачі термоформи на цих 3D друкованих формах.

Традиційно 3D-принтери, що використовуються в цьому процесі, були великими і складними у використанні і надмірно дорогими. Тепер настільні 3D-принтери меншого формату можуть створювати прес-форми для термоформованих приладів, відкриваючи можливість для будь-якої лабораторії або самостійної практики у виготовленні вирівнювачів і фіксаторів, це дає можливість розширювати виробництво без істотних витрат.

Ashford Orthodontics, найбільша ортодонтична лабораторія в Великобританії, виробляє тисячі чистих фіксаторів з використанням 3D-моделей.

Цифрова імплантологія

Цифрові технології можуть доповнювати складні хірургічні процедури.CBCT, Планування віртуального розміщення і хірургічного шаблону стають новими стандартами лікування в імплантології. З їх допомогою точність установки імплантату під час операції практично гарантована, ризик хірургічних ускладнень падає, а клінічні результати в цілому покращуються. Давайте розглянемо як приклад розширене виробництво хірургічного керівництва. Щоб створити хірургічний шаблон, імплантологи об'єднують дані внутрішньоротового сканування зубного ряду пацієнта і анатомії остеотомії пацієнта за допомогою CBCT або конічного променевого сканера. Грунтуючись на анатомічних даних, практикуючі лікарі використовують програмне забезпечення CAD для планування лікування з високою точністю, а потім використовують 3D-принтер, щоб підготувати сібник, який можна використовувати в хірургії.

3D надрукований хірургічний шаблон, який використовується в хірургії.

Раніше єдиними способами виготовлення хірургічних напрямних були фрезерування або 3D-друк на промислових 3D-принтерах. Але через складне і дороге обладнання ці довідники могли легко коштувати сотні доларів, що в більшості випадків робило їх недоступними за вартістю. Тепер при використанні настільного 3D-друку витрати знижуються в 10-100 разів, що дозволяє операціям стати стандартом.

Цифрові протези

Традиційне виробництво зубних протезів - це трудомісткий аналоговий робочий процес, який включає в себе численні відвідування пацієнтів і етапи виробництва. Це складне ремесло з важким навчанням, і стоматологічні лабораторії все частіше намагаються знайти техніків з передовими навичками та досвідом, необхідними для їх виробництва.

Протези є одним з останніх інновацій в цифровий стоматології. Вони пропонують ефективне та економічне виробниче рішення і важливий крок на шляху до загального спрощення процесу виробництва в зуботехнічній лабораторії.

 

Цифрові зубні протези є економічно ефективними і забезпечують послідовний робочий процес для високоякісного кінцевого продукту.

Виробництво зубних протезів з цифровим робочим процесом включає в себе менше етапів і меншу мінливість, що кожен раз призводить до більш узгодженого робочого процесу для високоякісного кінцевого продукту. Цифрові конструкції зубних протезів також можна використовувати повторно, ділитися ними, змінювати і легко відтворювати за допомогою 3D-друку. Доступне обладнання, більш низькі матеріальні витрати і економія часу (менше робочої сили) - все це дає суттєву перевагу у вартості в порівнянні з аналогами, виготовленими вручну.

Скануючі рішення, програмні засоби і матеріали швидко розвиваються, щоб повністю використовувати цифрові зубні протези. Таким чином, цифрові зубні протези зобов'язані замінити або доповнити традиційний робочий процес у всьому світі і прокласти шлях до більш інклюзивних рішень для всіх, хто потребує лікування.

Кращий досвід пацієнта

Зрештою, саме пацієнти можуть отримати найбільшу вигоду з досягнень в цифровий стоматології.

Починаючи з відвідування стоматолога чи ортодонта, можливість візуалізувати стоматологічну процедуру може бути настільки ж обнадійливою для пацієнта, як і корисною для практикуючого лікаря. Віртуальне планування лікування, діагностичні описи і точні копії можуть допомогти пацієнтам уявити і зрозуміти лікування, яке вони отримають, в найдрібніших деталях, Зменшуючи занепокоєння і підвищуючи сприйняття пацієнта.

Високодеталізовані моделі можуть допомогти пацієнтам уявити собі і зрозуміти, як їх лікуватимуть.

Беручи до уваги поліпшення робочого процесу і лікування, знімок зубного ряду пацієнта за допомогою внутрішньоротового сканування є більш швидким і більш зручним, ніж традиційні знімки альгінату і PVS. Самі продукти можуть бути більш естетично привабливими (чіткі орієнтири), а процедури більш точними і менш інвазивними (цифрова імплантологія та хірургічні шаблони). Процеси, як правило, швидше, оскільки цифрові елементи видаляють зайві кроки, роблячи візит пацієнта більш швидким і легким.

Точне і послідовне лікування означає, що пацієнтам набагато рідше доводиться повертатися для повторної роботи над тією ж проблемою, що економить їх час і гроші. Але задоволений пацієнт з більшою ймовірністю стане постійним клієнтом і направить інших, що буде сприяти довгостроковому успіху всіх стоматологічних підприємств.

Почніть з цифрової стоматології

Це лише деякі приклади більш широкого спектру змін, які цифрові стоматологія та 3D-друк вносять в стоматологічну галузь.

Незважаючи на те, що розповідь про «традиційні і цифрові робочі процеси» часто використовується для просування останніх, сучасні стоматологічні робочі процеси можуть поєднувати в собі найкраще з обох. Підтримка цифрових робочих процесів призводить до появи безлічі нових можливостей для галузі і безлічі поліпшень для клієнта.

 

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner