Кошик
212 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66
3D принтер Raise 3D Pro3 Plus, фото 2

3D принтер Raise 3D Pro3 Plus

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ми являємось офіційним представником Raise3D в Україні, тому вся техніка завезена офіційно, вартість на сайті вказана з ПДВ.

Створений з серії Pro2, нещодавно випущені професійний 3D-принтер з подвійним екструдером Raise3D Pro3 Plus задовольнить потреби як виробництва, так і швидкого створення великих прототипів з високою точністю та цілодобовою стабільною роботою. Площа друку Raise3D Pro3 Plus становить 300x300x605 мм, що відповідає вимогам великомасштабного виробництва та швидкого створення великих прототипів. Високоякісний дизайн принтера з розширеними функціями та розумною системою помічників, відомим як EVE, робить 3D-принтери з подвійним екструдером серії Pro3 відмінним варіантом для професійного 3D-друку.

3D-принтери з подвійним екструдером серії Pro3 підключаються до екосистеми програмного забезпечення для 3D-друку Raise3D, яка включає програму 3D-нарізки, ideaMaker, шаблон відкритого програмного забезпечення під назвою ideaMaker Library і власне хмарне програмне забезпечення для 3D-друку RaiseCloud.

Розширені функції платформи друку

Серія Pro3 оснащена оновленими функціями платформи друку для високоякісної продуктивності друку та кращого загального досвіду.

  • Автоматичне вирівнювання платформи робить налаштування 3D-принтера швидшим і простішим.
  • Гнучка монтажна пластина дозволяє без зусиль знімати деталі, надруковані на 3D.Крім того, гнучка пластина може швидко відновити свою форму та швидко повернутися до друку. Серія Pro3 також сумісна з жорсткою пластиною для виготовлення, а також з високотемпературною будівельною плитою з боросилікатного скла.
  • Жорсткість штока по осі Z зросла на 75% для забезпечення більш стабільної роботи.

Ці структурні зміни дозволяють серії Pro3 забезпечувати кращі результати друку та спрощувати друк.

Змінна кришка Hot End та екструдера

Серія Pro3 оснащена незалежним модульним екструдером з подвійною системою екструзії. Це дозволяє серії Pro3 друкувати з використанням різноманітних ниток, зменшує засмічення та забезпечує зручне розбирання та заміну компонентів. Hot End серії Pro3 легко видалити без використання інструментів, що робить його заміну значно простішою. Користувачі також можуть легко зняти передню кришку екструдера, щоб усунути причину збою друку, таку як забиття сопла.

Менеджер повітряного потоку для кращого відведення тепла

Менеджер повітряного потоку серії Pro3 розташований на задній панелі принтера, покращуючи тепловідведення та циркуляцію повітря, створюючи стабільне середовище всередині камери друку. Оснащений повітряним фільтром HEPA, Air Flow Manager також може фільтрувати та очищати повітря всередині камери. Серія Pro3 використовує фільтрацію повітря HEPA для очищення повітря від будь-яких частинок (включаючи наночастинки), що виділяються під час процесу 3D-друку. Повітряний фільтр HEPA ефективно працює в класних кімнатах, офісах, а також у великих і малих робочих просторах і працює безшумно, тихо працюючи на тлі будь-якої робочої зони.

EVE Smart Assistant

Серія Pro3 має вбудовану систему помічників EVE, попередньо завантажену типовими проблемами друку та відповідними рішеннями. Помічник EVE може спрямовувати користувачів, щоб точно знайти та розв'язати проблеми, які можуть вплинути на остаточне завдання друку. Помічник EVE має функцію, яка нагадує користувачам про регулярні заплановані заходи, щоб забезпечити своєчасне обслуговування принтера. Це також допомагає скоротити час обслуговування та витрати на зв’язок для ефективного процесу технічного обслуговування.

Професійні 3D-принтери з подвійним екструдером

3D-принтер з подвійним екструдером може виконувати більш розширені функції, такі як створення двоколірних моделей і моделей з двох матеріалів. Професійний 3D-принтер з подвійним екструдером матиме додаткові конструктивні особливості, що призведе до більш високої якості друку.

Професійні 3D-принтери з подвійним екструдером серії Pro3 мають технологію одностороннього підйому сопла зі швидким перемиканням сопел. Таким чином, насадки можуть підійматися самостійно та перемикатися протягом секунди, не піддаючись впливу матеріалу 3D-друку або температури.

Технічні деталі

Чому висока повторюваність хороша для 3D-принтера? Що означає висока надійність?

3D-друк — це процес, при якому об’єкт складається тонкими шарами. 3D-принтеру потрібно рухатися вздовж моделі, щоб створити ці тонкі шари. Якщо принтер втратить своє положення під час цього руху вперед-назад, процес 3D-друку більше не буде вирівнюватися, а 3D-друкований об’єкт буде зіпсовано. Висока повторюваність і надійність гарантують, що принтер не вирівнюється під час руху вперед-назад.

Що означає швидкість блискавки?

Швидкість блискавки означає загальну кількість часу, який 3D-принтер витрачає на друк об’єкта. Однак на цю швидкість суттєво впливає тип проєкт, який друкується, і те, наскільки швидко принтер може змінювати напрямки під час руху вперед-назад. Час перемикання <1 секунди означає, що серія Pro3 може змінювати напрямки під час друку об’єкта. Це скорочує загальний час, необхідний для завершення процесу 3D-друку. Майте на увазі, що на загальну економію часу все одно буде впливати тип проєкт.

Чому відстань підйому 1,5 мм корисна для 3D-принтера?

Відстань підйому належати до зазору між непрацюючим друкарським соплом і об’єктом, який друкується. Між ними має бути певна відстань, щоб сопло принтера не заважало друкуванню. Відстань підйому 1,5 мм на серії Pro3 підтримує достатню відстань між неактивним соплом і моделлю, щоб не впливати на процес друку.

Зручні функції

Легкий кабель з цифровим вимірюванням температури

Серія Pro3 замінює тяговий ланцюг на легкий трос, щоб зменшити вагу екструдера та зберегти центр ваги посередині під час друку для більш стабільної якості друку. Серія Pro3 також використовує цифрове вимірювання температури для точної температури. читання, щоб уникнути заклинювання.

Автоматичне вирівнювання платформи

Вирівнювання платформи – це процес підтвердження того, що платформа для друку є максимально рівною. У серії Pro3 ця процедура вирівнювання є автоматичною функцією. Автоматичне вирівнювання  підтримуватиме відстань між друкарськими соплами та платформою, щоб створити рівномірну поверхню. Це покращує адгезію і дозволяє насадці адаптуватися навіть до найменших змін контуру поверхні.

HD-камера, придатна для оновлення

Серія Pro3 використовує HD-камеру для моніторингу всього процесу 3D-друку кожного завдання друку. Ця камера працює за допомогою підключення до RaiseCloud, що дозволяє користувачам стежити за кожним завданням друку віддалено та в дорозі. Ця можливість перевірити процес 3D-друку дає спокій. Серія Pro3 також оснащена оновленим датчиком CMOS для кращої якості зображення.

Характеристики безпеки

Відновлення після втрати живлення

Відключення живлення або закінчення філаменту може призвести до втрати завдання друку, якщо вони відбуваються в середині процесу 3D-друку. Проте серія Pro3 має датчик закінчення нитки на екструдерах, який попереджає, коли нитка закінчиться, і зберігає завдання друку. Він також має функцію втрати живлення другого покоління для збереження стану друку у разі відключення електроенергії та може продовжувати друк з тієї ж точки, коли відновиться живлення.

Автоматичне виявлення

Ще одна функція безпеки серії Pro3 полягає в тому, що вона може автоматично визначати, коли двері відкриваються, і негайно призупиняє друк.

Серія Pro3 сумісна з різними матеріалами для 3D-друку (відомими як філаменти), щоб відповідати вимогам проєкт

Залежно від цілей проєкт, для виконання різних структурних або функціональних вимог (наприклад, деякі вимоги можуть включати гнучкість і міцність) необхідні більше ніж один  вид матеріалу для 3D-друку. Іноді для одного завдання друку потрібно декілька ниток. Наявність 3D-принтера, сумісного з різними типами ниток, є одночасно економічним і практичним для завдань друку, які вимагають кількох ниток, що надає йому додаткову універсальність, яку не можуть надати інші принтери.

7-дюймовий сенсорний екран для ефективності та контролю процесу друку за допомогою програмного забезпечення для 3D-друку

7-дюймові сенсорні екрани серії Pro3 дозволяють користувачам безпосередньо взаємодіяти з принтером. Він також надає допомогу на екрані та візуальний вибір моделі, щоб спростити керування та моніторинг як 3D-принтера, так і процесу 3D-друку. Як і всі 3D-принтери Raise3D, серія Pro3 сумісна з ideaMaker - програмою 3D-нарізки, і RaiseCloud - хмарною платформою керування 3D-друком. Це бездротове з’єднання дозволяє користувачам відстежувати кожне завдання друку під час руху.

Повністю металева рама діє як надійна система руху для плавного переміщення та точного позиціювання для високоякісного друку

Високоякісний 3D-друк здійснюється за допомогою високоякісних 3D-принтерів. Професійний 3D-принтер з подвійним екструдером серії Pro3 використовує повністю металеву раму для створення специфічної системи руху, яка дозволяє машині плавно ковзати під час друку. Ця система руху працює з точним позиціюванням, щоб забезпечити максимально точні завдання 3D-друку. Змінні сопла дозволяють Pro3 друкувати з різними рівнями деталізації.

IdeMaker

ideaMaker — це безоплатне програмне забезпечення для 3D-нарізки від Raise3D, сумісне з принтерами Raise3D і сторонніми принтерами.

RaiseCloud

RaiseCloud — це хмарна платформа керування 3D-друком, здатна віддалено контролювати процес друку та організовувати завдання друку для більш ефективного 3D-друку.

Бібліотека ideaMaker

Бібліотека ideaMaker надає користувачам профілі нарізки для різних ниток, включаючи філаменти Raise3D і сертифіковані філаменти OFP, спрощуючи налаштування параметрів друку для різних ниток.

Технічні Характеристики:

Поле друку (Ш × Г × В)

Друк одного екструдера: 11,8 × 11,8 × 23,8 дюйма/ 300 × 300 × 605 мм
Подвійний екструдерний друк: 10 × 11,8 × 23,8 дюйма/ 255 × 300 × 605 мм

Габаритні розміри (Ш × Г × В)

24,4 × 24,6 × 43,5 дюйма/ 620 × 626 × 1105 мм

Технологія друку

FFF

Система друкуючої головки Подвійна головка з електронною системою підйому
Діаметр нитки 1,75 мм

Розмір кроку XYZ

0,78125, 0,78125, 0,078125 мікрон

Швидкість руху друкуючої головки

30–150 мм/с

Платформа

Гнучка сталева пластина з Buildtak

Максимальна температура платформи 120ºC
Матеріал платформи з підігрівом Силікон
Калібрування Вирівнювання сітки з виявленням площинності
Датчик закінчення філаментк Доступний
Підтримувані матеріали PLA/ ABS/ HIPS/ PC/ TPU/ TPE/ PETG/ ASA/ PP/ PVA/ нейлону/
скловолокна/ вуглецевого волокна/ металевого наповнювача/ деревини
Висота шару 0,1-0,25 мм
Діаметр сопла 0,4 мм (за замовчуванням), 0,2/ 0,6/ 0,8/ 1,0 мм (доступно)
Максимальна температура сопла 300ºC
Підключення Wi-Fi, локальна мережа, порт USB, камера в реальному часі
Випромінювання шуму (акустичний) <55 дБ(А) при роботі
Робоча температура навколишнього середовища 15-30ºC, 10-90% RH без конденсації
Температура зберігання -25 до +55℃, 10-90% RH без конденсації
Фільтр НЕРА фільтр з активованим вугіллям
Вага нетто (Raise3D Filament Dry Box не входить у комплект) 61,15 кг
Вага брутто (лише картонна коробка.Raise3D Filament не входить в комплект) 87,45 кг
Вага брутто (коробка з піддоном. Raise3D Filament Dry Box не входить в комплект) 95,4 кг
Вхід джерела живлення 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц 230 В при 3,3 А
Вихід блоку живлення 24 В постійного струму, 600 Вт
Програмне забезпечення для нарізки IdeMaker
Підтримувані типи файлів STL/ OBJ/ 3MF/ OLTP
Підтримувана ОС WINDOWS/macOS/Linux
Тип машинного коду GCODE
Користувацький інтерфейс 7-дюймовий сенсорний екран
мережа Wi-Fi, Ethernet
Відновлення втрати живлення Доступний
Розширення екрану 1024 × 600
Контролер руху FPU Atmel ARM Cortex-M4 120 МГц
Логічний контролер NXP ARM Cortex-A9 Quad 1 ГГц
Пам'ять 1 Гб
Вбудований Flash 8 ГБ
ОС Вбудований Linux
порти USB 2.0 × 2, Ethernet × 1

 

Габаритні розміри
Вага61.15 кг
Висота1105 мм
Ширина626 мм
Довжина620 мм
Основні атрибути
ВиробникRaise3D
Гарантійний термін6 міс
Країна виробникКитай
Метод друкуМоделювання методом наплавлення (FDM)
СтанНовий
Максимальна швидкість друку150 мм/сек
Робоча площа
Робоча ширина300 мм
Максимальна робоча висота605 мм
Рабочая длина300 мм
  • Ціна: 350 350 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner