Кошик
211 відгуків
pro3d.com.ua
+380 (95) 170-90-72
+380 (97) 273-37-66

Усі види 3D друку

Усі види 3D друку

Короткий огляд технологій друку на 3D принтері: У різних наших статтях ми неодноразово торкалися теми технологій 3D друку. Але ще жодного разу ми не описували види 3D друку настільки детально, наскільки зробимо це зараз. Представляємо вашій увазі розділ з максимально детальним описом кожної існуючої технології адитивного виробництва! 3D друк, вона ж методика адитивного виробництва, вона ж швидке прототипування, застосовується для відтворення об'єктів по заданим 3D моделями. 3D моделі можуть бути створені вручну, або за допомогою 3D сканера. Однак у другому випадку цифрові дані також вимагають обробки людиною. Тепер почнемо розповідь про те, які ж є види 3D друку.

Перелік існуючих технологій 3D друку: Нижче перераховані найбільш поширені види 3D друку, що застосовуються на сьогоднішній день. У міру розробки нових методик ми будемо додавати їх в список з докладним описом. Кожна назва технології - це посилання на окрему сторінку з детальним описом, прикладами і типами застосовуваного обладнання.

Інші статті
  • 3D принтер Creality Ender 3V3
    Вершина серії Creality Ender 3 V3 сьогодні є новинкою, з усіма розсипаними зернами та інтригуючою картиною серед томатного соусу інновацій.
  • Creality K1 Bambu то Lab PLP в чому різниця?
    У світі 3D-друку, що постійно розвивається, нещодавно центр уваги перемістився на швидкість як визначальний критерій. Виробники поспішають представити передові машини, оснащені вдосконаленими системами руху CoreXY і більш потужними екструдерами, розробленими для прискорення процесу 3D-друку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner